Współpracujemy

Jedną z największych przyjemność prowadzenia studia dziewiarskiego jest możliwość współpracowania z fantastycznymi osobami. Kiedy poznajesz kogoś ciekawego i zaczynasz wymieniać swoje pomysły i doświadczenia, to wtedy dzieje się naprawdę dobrze. 

PULPA

Tutaj naprawdę się zadziało. Przygotowywane całą wiosnę, żeby w pełnej krasie pokazać się w kolekcji jesienno-zimowej Marty z wrocławskiej Pulpy. Swetry, czapki i paski dziane z mieszanki alpaki z jedwabiem, to idealny zestaw na chłodne dni. 

Do podziwiania i kupowania na: www.pulpashop.com

METR64

Z Anią poznałyśmy się na targach we Wrocławiu i wszystko zaczęło się od czapki, która kupiła od nas Ania. A już rok później, wymyśliła swój własny wzór, zmieniła przędze na alpakę i tak powstała metrowa czapka w dwóch wersjach kolorystycznych. 

Czapki z najbardziej odjechanym wzorem znajdziecie na www.metr64.com

HELLO PETS

A to na pierwszy rzut oka nietypowa współpraca, bo Marta z Hello Pets prowadzi markę z akcesoriami dla psów i kotów. Ale w zimę, zimno jest wszystkim. Szczególnie najmniejszym. Golfy wykonane są z certyfikowanej wełny merynosa z użyciem naszych wzorów, które znajdziecie również na czapkach i plecakach. 

Po więcej rzeczy dla czworonogów zapraszamy na: www.hellopetsshop.com

x

x

store_theme_translations.cart_widget_heading

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów